Pánské kravaty - Praha/Plzeň

verze pro tisk

Moderní pánské kravaty jsou oblíbeným vánočním dárkem

Pánské kravaty jsou velice oblíbeným a praktickým dárkem, který ocení muži všech věkových kategorí. Pokud váš manžel, přítel, otec či dědeček chodí rád do společnosti v obleku, pak jsou kravaty nezbytnou součástí jejich šatníku. Oblek bez kravaty může působit nevhodně, zejména ocitne-li se muž ve společnosti, kde je společenský oblek doslova vyžadován.

Nejoblíbenější pánské kravaty jsou z hedvábí

bordo
kravata Moderní pánské kravaty jsou skvělým dárkem, který mohou ženy pořídit pod stromeček svému příteli či manželovi. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější přitom patří klasické hedvábné kravaty, které u nás můžete pořídit od 379 Kč.

Můžete však u nás pořídit také levnější kravaty z mikrovlákna od 199 Kč. Tento materiál zaručuje, že kravata dlouho vydrží, aniž by se začala třepit či se jinak poškodila. Za velice příjmenou cenu tak dostanete kvalitní luxusní kravatu Šlajfka, které jsou velmi levné a dají se přitom používat pro každodenní nošení do práce i do společnosti.

Tipy na vánoční dárky

Pánská kravata jako vánoční dárek je jistotou už pěknou řádku let. Oproti dřívějšku je však mnohem větší výběr. Moderní pánské kravaty z hedvábí, mikrovlákna i polyesteru se vyrábějí v různých barevných kombinacích, se vzory i bez nich. Módní záležitostí jsou kupříkladu kravaty úzkého střihu, které se hodí pro méně formální příležitostí.

Pro koho je kravata vhodným dárkem?

  • dárek pro tatínka
  • dárek pro přítele
  • dárek pro dědečka
  • dárek pro všechny muže

Když muž dostane vánoční dárek v podobě kravaty, rozhodně nebude zklamán. To, že jste se s výběrem kravaty trefila do jeho vkusu, poznáte už při první příležitosti, kdy půjdete během vánočních svátků na návštěvu k příbuzným a známým. Pakliže si manžel vezme novou kravatu, kterou jste mu pořídila k Vánocům, máte jistotu, že jste zvolila opravdu dobře.

K jakédalší příležitosti můžete darovat právě kravatu?

  • dárek k výročí
  • dárek k narozeninám
  • dárek k padesátinám
  • dárek k šedesátinám

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

y3UvgfxyjGT

pátek, 23. leden 2015
07:00

I don't even know what to say, this made things so much earise!


posted by: y3UvgfxyjGT (dg122pehgb5(a)outlook.com) [Odpovědět]