Pánské kravaty - Praha/Plzeň

verze pro tisk

Jdeme na rande v obleku a kravatě

Vyjít si s ženou na první rande není jen tak. Je potřeba si krom jiného důkladně promyslet, co si vezmeme na sebe. Většina mužů dává přednost ležérnímu vzhledu a oblečení, ovšem najdou se i tací, kteří si netroufnou jít na rande jinak než v obleku. Může k tomu samozřejmě přispět i fakt, že se chystáme jít do luxusního podniku, kde se víceméně klasický pánský oblek s kravatou považuje za nutnost. Je také prokazatelné, že oblek dodává muži více odvahy a sebevědomí a ženy oceňují, když je jejich protějšek dobře oblečen.

Kravatu volme dle obleku a košile

V první řadě se zaměřme na samotný oblek, teprve podle něj volme kravatu. Pánský oblek na rande by měl být moderní, komfortní a barevně volený dle toho, v jaké době na rande jdeme. Zatímco přes den bychom měli volit spíše oblek světlejší barvy, na večerní schůzku si vezměme tmavší verzi. Poté zvolme košili, která by ideálně neměla mít klasickou bílou barvu. Ta totiž působí v tomto případě dosti fádně a omšele. Zvolit lze košili třeba dle ročního období.

Nebojme se kravat se vzory

Kravata by měla být vybrána dle barvy košile tak, aby obojí navzájem dokonale ladilo. Na rande se nemusíme bát vzít si kravatu se vzorem, vzory by však měly být jiné nežli na košili.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!